Aktuality

Absolventský program Fakultní nemocnice Olomouc nabízí výjimečnou možnost uplatnění pro zájemce o práci ve zdravotnictví
23. 2. 2022

Nastartovat pracovní kariéru v předním zdravotnickém zařízení v České republice. Zrychlit svůj profesní vývoj hned v jeho začátku a moci si vybrat špičkové pracoviště dle svých představ. Taková jsou hlavní lákadla Absolventského programu Fakultní nemocnice Olomouc určeného pro absolventy nelékařských zdravotnických oborů. Zájemci se do něj mohou hlásit prostřednictvím výběrového řízení do 20. března 2022.

Přečíst
Fakultní nemocnice Olomouc zavádí modré parkovací zóny před klinikami pro rychlý nástup a výstup pacientů
24. 7. 2020

Stejně jako celé město Olomouc a většina dalších velkých sídel se také Fakultní nemocnice Olomouc potýká se stále houstnoucím automobilovým provozem a chronickým nedostatkem parkovacích míst. Největší zdravotnické zařízení na střední Moravě proto zahájilo v červnu zkušební provoz takzvaného zónového parkování pro zaměstnance nemocnice, díky němuž došlo k uvolnění více parkovacích míst pro pacienty. Stejný cíl - tedy umožnit pacientům a doprovázejícím osobám co nejbližší přístup na jednotlivá zdravotnická pracoviště - sleduje i zavedení takzvaných „modrých zón“.

Přečíst